02-6297982

אודות

ירושלים היא המקום שבו ההיסטוריה והמציאות נפגשות ויוצרות שילוב יוצא דופן של עיר עתיקה בעלת מסורת רבת שנים עם עיר צעירה, עכשווית ושוקקת חיים. בלב הקסם קם היכל התרבות והספורט המתקדם ביותר בישראל. אין מקום אחר בארץ שיכול להתחרות באווירה, באיכות ובחדשנות של היכל הפיס ארנה ירושלים.

היכל הפיס ארנה ירושלים מהווה את חלון הראווה החדש של אירועי התרבות, הבידור והספורט בישראל.

ההיכל משתרע על פני שטח כולל של 47 אלף מ"ר ובו 6 מפלסים, זירה בשטח של 2,400 מ"ר, 12 יציעים, 16 תאי צפייה ואולם רב תכליתי המכיל סה"כ 11,000 מקומות ישיבה.

במרכזו של גג ההיכל מוצבת קוביית LED  המשמשת כלוח וידאו ותוצאות בשטח של 200 מ"ר, הגדולה מסוגה באירופה.

ההיכל תוכנן בהתאם לתפיסה המודרנית הנהוגה במתקני ספורט ברחבי העולם – היכל הספורט הוא מקום שוקק חיים לאורך כל השנה ולא רק בזמן שמתקיימים בו אירועי ספורט מקומיים או בינלאומיים.

הארנה משמשת כביתה של קבוצת הכדורסל הפועל ירושלים במסגרות השונות בארץ ובאירופה, ומוכנה לקבל את פניהם של אלפי אוהדים. במקום נערכים גם משחקים בינלאומיים, משחקי גביע המדינה והפיינלפור, הוקי קרח ומשחקי ספורט נוספים.

היכל הפיס ארנה גאה לארח הופעות של אומנים ישראלים ובינלאומיים, מופעי תרבות, פסטיבלים, אירועים לכל המשפחה, הפקות טלוויזיוניות לצד כנסים ותערוכות מרחבי הארץ ומהעולם.

היכל פיס ארנה מהווה את מרכז התרבות, הבידור והפנאי הסגור המוביל בישראל, ומספק למפיקים ולמבקרים חוויה תרבותית מגוונת ומהנה.

ההיכל תוכנן ונבנה על פי תקנים בינלאומיים, במימונם של מפעל הפיס ועיריית ירושלים והוא חלק ממכלול של פיתוח והשקעות גדולות בהווי התרבותי הממקם את ירושלים כעיר מובילה ופורצת דרך בתחום התרבות.

המקום מופעל ומנוהל על ידי חברת אריאל, שהניסיון הרב והידע המצטבר שלה הביאו אותה להיות מהמובילות בתחומה בישראל.