02-6297982

אירועים

סטורי של פסטיגל

25.12.2017

הפסטיגל גאה להציג : מחזמר מקורי עם נבחרת החלומות של כוכבי ישראל: סטורי של פסטיגל 2017  אגדה מעכשיו
*עומר אדם* אליאנה תדהר* לי בירן* מיקי קם* דניאל גד* ניקי גולדשטיין* עדי חבשוש* לירון רביבו* שירה לוי* סטפן *שגיא ביטבוקס* אורחים מיוחדים – סטטיק ובן אל תבורי* בימאי: חנוך רוזן

בשנתו ה-37 הפסטיגל מציג את "סטורי של פסטיגל – אגדה מעכשיו" – מחזמר מקורי בבימויו של חנוך רוזן, מאת אורי גרוס – מחזמר שהוא אגדה מודרנית מרגשת, מצחיקה וסוחפת בכיכובה של נבחרת חסרת תקדים של כוכבים, הפסטיגל כמו בכל שנה משקיע מאמצים כבירים בלבנות את נבחרת החלומות המדויקת, לכל המשפחה.

סיפור הפסטיגל השנה יזכיר לכולנו, שכל אחד מאתנו הוא בעצם גיבור, ה-גיבור של הסטורי שלו. לכל אחד יש את הסיפור המיוחד שלו, ושם הוא תמיד הגיבור הראשי, לכן אין טעם לחפש את עצמנו בסיפורים של אחרים אלא לגלות את הסיפור שלך.

"סטורי של פסטיגל – אגדה מעכשיו" הינו מופע מרהיב, מושקע, מרגש ומעורר מחשבה בכיכובם של נבחרת כוכבים מרשימה – כמו בכל מופע פסטיגל בשנים האחרונות, אנחנו מקפידים לשלב מסרים ותכנים מהותיים, בלי לגרוע מהכיף הגדול. השנה נשים דגש על האינדיבידואליות והייחודיות של כל אחד, לכל אחד יש את הסיפור המיוחד רק שלו. כל סיפור יכול להיות סיפור הצלחה אם זוכרים להתמקד במה שהופך כל אחד מאתנו למיוחד, לכל אחד מאתנו יש כישרון, מתנה שמיוחדת רק לו.  תמצאו את הסיפור שלכם, בסיפור שלכם – אתם תמיד הגיבורים.

רכישת כרטיס תחילת האירוע